fbpx

İngilizce Hazırlık Okulu

Rauf Denktaş Üniversitesi Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Okulu, RDU’nun kuruluşundan bu yana üniversite öğrencilerine ve topluluğa kaliteli dil hizmetleri vermektedir. Hazırlık, lisans ve lisansüstü öğrencilere İngilizce dil kurslarının yanı sıra topluluk programları da sunmaktayız. Ayrıca tüm öğrencilerimize ikinci yabancı dil öğrenme fırsatı sunuyoruz. Okulumuz, IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi), TOEFL IBT (Yabancı Dil İnternet Tabanlı Sınav Testi), TELC (Avrupa Dil Sertifikaları), LCCI (Avrupa Dil Sertifikaları) gibi birçok uluslararası sınav için bir sınav merkezidir. Londra Ticaret ve Sanayi Odası) ve TOLES (Hukuk İngilizcesi Becerilerinin Testi).
RDU, dil eğitimi ve öğretimi alanında bölgesel bir lider olmayı hedeflemektedir. Yalnızca RDÜ öğrencileri için değil, aynı zamanda yerel ve uluslararası düzeyde daha geniş bir topluluk için en yüksek kalitede kurslar geliştirmeye devam edeceğiz. RDU olarak öğrenci gelişimine ve desteğine olan özenimiz ve gelecekteki akademik çalışmalarımızda ve kariyerlerinde başarıya doğru doğrudan öğrencilerimize yardımcı olan dil kursları için de tanınmamızı amaçlıyoruz.
Misyonumuz, öğrencilerimize uluslararası düzeyde tanınmış dil yeterliliklerini sunmak ve onlara okulumuzda kaldıkları süre boyunca kendilerine fayda sağlayacak geniş bir ekstra eğitim, sosyal ve kültürel destek sağlamaktır.